Beaver County Free Fair

 advertisement
   

 

     

 

 

   

 

 

108 S Douglas - PO Box 490 - Beaver, Oklahoma 73932

a very busy fair for 2019 Results below

 

Exhibitor Name

Division

Class

Class Description

Place

Zeb Flowers 1001 - Largest Garden Produce 001 Above Ground Vegetables 1
Hannah Hopkins 1001 - Largest Garden Produce 001 Above Ground Vegetables 2
Dawn Epp 1001 - Largest Garden Produce 001 Above Ground Vegetables 3
Lisa Graves 1001 - Largest Garden Produce 003 Curcurbit Vegetables 1
Elizabeth Stump 1001 - Largest Garden Produce 003 Curcurbit Vegetables 2
Ashton Harrison 1004 - Forage 005 Blue Grama 1
Ashton Harrison 1004 - Forage 006 Sideoats Grama 1
Ashton Harrison 1004 - Forage 009 Little Bluestem 1
Ashton Harrison 1004 - Forage 010 Big Bluestem 1
Ashton Harrison 1004 - Forage 011 Switchgrass 1
Randall Bensch 1005 - Wheat 014 All Wheat Varieties 1
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 015 String Bean 1
Charles Mahaffey 1006 - Vegetables 016 Carrots 1
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 016 Carrots 2
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 017 Cantaloupe 1
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 018 Cucumbers, Small 1
Charles Mahaffey 1006 - Vegetables 018 Cucumbers, Small 2
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 019 Cucumbers, Large 1
Lisa Graves 1006 - Vegetables 019 Cucumbers, Large 2
Jeanette Levick 1006 - Vegetables 020 Onions 1
Lourdes Levick 1006 - Vegetables 020 Onions 2
Lisa Graves 1006 - Vegetables 021 Okra 1
Devri Graves 1006 - Vegetables 021 Okra 2
Abram Graves 1006 - Vegetables 021 Okra 3
Kree Weaver 1006 - Vegetables 022 Peppers, Hot 1
Devri Graves 1006 - Vegetables 022 Peppers, Hot 2
Zoee Weaver 1006 - Vegetables 022 Peppers, Hot 3
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 023 Peppers, Sweet 1
Lisa Graves 1006 - Vegetables 023 Peppers, Sweet 2
Charles Mahaffey 1006 - Vegetables 023 Peppers, Sweet 3
Robert Pell 1006 - Vegetables 025 Pumpkins, Sweet 1
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 028 Squash, Winter 1
Lisa Graves 1006 - Vegetables 028 Squash, Winter 2
Charles Mahaffey 1006 - Vegetables 028 Squash, Winter 3
Charles Mahaffey 1006 - Vegetables 029 Squash, Yellow 1
Lisa Graves 1006 - Vegetables 029 Squash, Yellow 2
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 029 Squash, Yellow 3
Lisa Graves 1006 - Vegetables 030 Squash, Zucchini 1
Charles Mahaffey 1006 - Vegetables 030 Squash, Zucchini 2
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 030 Squash, Zucchini 3
Devri Graves 1006 - Vegetables 031 Other Squash 1
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 031 Other Squash 2
Lisa Graves 1006 - Vegetables 031 Other Squash 3
Zoee Weaver 1006 - Vegetables 033 Tomatoes, Small, Red 1
Kree Weaver 1006 - Vegetables 033 Tomatoes, Small, Red 2
Charles Mahaffey 1006 - Vegetables 033 Tomatoes, Small, Red 3
Stout Law 1006 - Vegetables 035 Watermelons, Large 1
Charles Mahaffey 1006 - Vegetables 035 Watermelons, Large 2
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 035 Watermelons, Large 3
Darius Burrell 1006 - Vegetables 038 Any Vegetable Not Listed 1
Jeanette Levick 1006 - Vegetables 038 Any Vegetable Not Listed 2
Zoee Weaver 1006 - Vegetables 038 Any Vegetable Not Listed 3
Lisa Graves 1006 - Vegetables 039 Best Display From One Garden 1
Kimberly Mahaffey 1006 - Vegetables 039 Best Display From One Garden 2
Charles Mahaffey 1006 - Vegetables 039 Best Display From One Garden 3
Terry Boyd 1007 - Fruits 041 Miscellaneous Fruit 1
Lourdes Levick 1007 - Fruits 041 Miscellaneous Fruit 2
Charlene Marshall 1007 - Fruits 041 Miscellaneous Fruit 3
Lisa Graves 1008 - Ag & Horticulture Best of Show 042 Ag & Horticulture Best of Show (Non-Entry Class) 1
Jeanette Levick 1009 - Annual Flowers 001 Allysum 1
Joyce Bensch 1009 - Annual Flowers 004 Daisy 1
Jeanette Levick 1009 - Annual Flowers 006 Impatiens 1
Lourdes Levick 1009 - Annual Flowers 006 Impatiens 2
mary evans 1009 - Annual Flowers 006 Impatiens 3
Lourdes Levick 1009 - Annual Flowers 007 Lantana 1
Lisa Chockley 1009 - Annual Flowers 007 Lantana 2
Rylin Zimmerman 1009 - Annual Flowers 007 Lantana 3
Kree Weaver 1009 - Annual Flowers 009 Moss 1
Zoee Weaver 1009 - Annual Flowers 009 Moss 2
Zoee Weaver 1009 - Annual Flowers 011 Periwinkle 1
Jeanette Levick 1009 - Annual Flowers 011 Periwinkle 2
Lourdes Levick 1009 - Annual Flowers 011 Periwinkle 3
Rylin Zimmerman 1009 - Annual Flowers 012 Petunia 1
Lisa Chockley 1009 - Annual Flowers 012 Petunia 2
Colter Nelson 1009 - Annual Flowers 012 Petunia 3
Colter Nelson 1009 - Annual Flowers 013 Salvia 1
Rylin Zimmerman 1009 - Annual Flowers 013 Salvia 2
Lourdes Levick 1009 - Annual Flowers 013 Salvia 3
Kree Weaver 1009 - Annual Flowers 014 Snapdragon 1
Zoee Weaver 1009 - Annual Flowers 014 Snapdragon 2
Colter Nelson 1009 - Annual Flowers 015 Verbena 1
Lisa Chockley 1009 - Annual Flowers 015 Verbena 2
Rylin Zimmerman 1009 - Annual Flowers 015 Verbena 3
Randall Bensch 1009 - Annual Flowers 016 Zinnia 1
Devri Graves 1009 - Annual Flowers 016 Zinnia 2
Keira Graves 1009 - Annual Flowers 016 Zinnia 3
Lourdes Levick 1009 - Annual Flowers 017 Any Other Fresh Annual Not Listed 1
Jeanette Levick 1009 - Annual Flowers 017 Any Other Fresh Annual Not Listed 2
Kree Weaver 1009 - Annual Flowers 017 Any Other Fresh Annual Not Listed 3
Charlene Marshall 1010 - Perennial Flowers 021 Black-eyed Susan Daisy 1
Jeanette Levick 1010 - Perennial Flowers 022 Chrysanthemum 1
Rylin Zimmerman 1010 - Perennial Flowers 024 Dianthus 1
Lisa Chockley 1010 - Perennial Flowers 024 Dianthus 2
Jeanette Levick 1010 - Perennial Flowers 024 Dianthus 3
Lourdes Levick 1010 - Perennial Flowers 027 Hollyhock 1
Colter Nelson 1010 - Perennial Flowers 029 Pincushion 1
Lisa Chockley 1010 - Perennial Flowers 029 Pincushion 2
Rylin Zimmerman 1010 - Perennial Flowers 029 Pincushion 3
Kree Weaver 1010 - Perennial Flowers 030 Roses 1
Zoee Weaver 1010 - Perennial Flowers 030 Roses 2
Charlene Marshall 1010 - Perennial Flowers 031 Sedum 1
Marisa Burrell 1010 - Perennial Flowers 031 Sedum 2
Colter Nelson 1010 - Perennial Flowers 031 Sedum 3
mary evans 1010 - Perennial Flowers 032 Shasta Daisy 1
Kree Weaver 1010 - Perennial Flowers 032 Shasta Daisy 2
Zoee Weaver 1010 - Perennial Flowers 032 Shasta Daisy 3
Jeanette Levick 1010 - Perennial Flowers 034 Any Other Perennial Not Listed 1
Kree Weaver 1010 - Perennial Flowers 034 Any Other Perennial Not Listed 2
Charlene Marshall 1010 - Perennial Flowers 034 Any Other Perennial Not Listed 3
Joyce Bensch 1011 - Wild Flowers 040 Buck Wheat 1
Jeanette Levick 1011 - Wild Flowers 041 Coreopsis 1
Lourdes Levick 1011 - Wild Flowers 041 Coreopsis 2
Jeanette Levick 1011 - Wild Flowers 042 Gaillardia 1
Lisa Chockley 1011 - Wild Flowers 043 Kansas Gay Feather 1
Colter Nelson 1011 - Wild Flowers 043 Kansas Gay Feather 2
Rylin Zimmerman 1011 - Wild Flowers 043 Kansas Gay Feather 3
Joyce Bensch 1011 - Wild Flowers 044 Rosin Weed 1
Lourdes Levick 1011 - Wild Flowers 044 Rosin Weed 2
Jeanette Levick 1011 - Wild Flowers 046 Smart Weed 1
Joyce Bensch 1011 - Wild Flowers 046 Smart Weed 2
Lourdes Levick 1011 - Wild Flowers 046 Smart Weed 3
Lourdes Levick 1011 - Wild Flowers 047 Snow On The Mt 1
Joyce Bensch 1011 - Wild Flowers 047 Snow On The Mt 2
Jeanette Levick 1011 - Wild Flowers 047 Snow On The Mt 3
Joyce Bensch 1011 - Wild Flowers 048 Soap Weed 1
Zane Flowers 1011 - Wild Flowers 049 Sunflower 1
Lourdes Levick 1011 - Wild Flowers 049 Sunflower 2
mary evans 1011 - Wild Flowers 049 Sunflower 3
Lourdes Levick 1011 - Wild Flowers 050 Wax Golden Weed 1
Rylin Zimmerman 1011 - Wild Flowers 050 Wax Golden Weed 2
Joyce Bensch 1011 - Wild Flowers 050 Wax Golden Weed 3
Jeanette Levick 1011 - Wild Flowers 051 Any Other Wild Flower Not Listed 1
Jeanette Levick 1012 - Miscellaneous 061 Shrubs 1
Jeanette Levick 1012 - Miscellaneous 062 Ornamental Grasses 1
Lourdes Levick 1012 - Miscellaneous 062 Ornamental Grasses 2
Jeanette Levick 1013 - House Plants 070 Flowering 1
Lourdes Levick 1013 - House Plants 070 Flowering 2
Lourdes Levick 1013 - House Plants 071 Foliage Type 1
Jeanette Levick 1013 - House Plants 071 Foliage Type 2
Lourdes Levick 1013 - House Plants 071 Foliage Type 3
Marisa Burrell 1013 - House Plants 072 Succulent & Cacti 1
Marisa Burrell 1013 - House Plants 072 Succulent & Cacti 2
Marisa Burrell 1013 - House Plants 072 Succulent & Cacti 3
Terry Bozarth 1013 - House Plants 073 Theme Garden 1
Marisa Burrell 1013 - House Plants 073 Theme Garden 2
Terry Bozarth 1015 - Flowers & Plants Best of Show 081 Flowers & Plants Best of Show (Non-Entry Class) 1
Chris Humby 1016 - Adult Division 001 Oil or Acrylic 1
Esther Lusk 1016 - Adult Division 001 Oil or Acrylic 2
Cami Bartels 1016 - Adult Division 001 Oil or Acrylic 3
Esther Lusk 1016 - Adult Division 002 Water Color 1
Olivia Neville 1016 - Adult Division 003 Pencil/Ink/Pastel/Chalk/Charcoal 1
Chris Humby 1016 - Adult Division 003 Pencil/Ink/Pastel/Chalk/Charcoal 2
Amy Weaver 1016 - Adult Division 003 Pencil/Ink/Pastel/Chalk/Charcoal 3
Chris Humby 1016 - Adult Division 004 Miscellaneous Various Media 1
Chris Humby 1016 - Adult Division 004 Miscellaneous Various Media 2
Chris Humby 1016 - Adult Division 004 Miscellaneous Various Media 3
Savannah Bartels 1017 - Preschool - Own Design 010 Paintings - Any Media 1
Alexandria Bartels 1017 - Preschool - Own Design 010 Paintings - Any Media 2
Savannah Bartels 1017 - Preschool - Own Design 010 Paintings - Any Media 3
Alexandria Bartels 1017 - Preschool - Own Design 011 Drawings - Any Media 1
Savannah Bartels 1017 - Preschool - Own Design 011 Drawings - Any Media 2
Alexandria Bartels 1017 - Preschool - Own Design 011 Drawings - Any Media 2
Savannah Bartels 1017 - Preschool - Own Design 012 Clay Art 1
Savannah Bartels 1017 - Preschool - Own Design 012 Clay Art 2
Savannah Bartels 1017 - Preschool - Own Design 012 Clay Art 3
Savannah Bartels 1017 - Preschool - Own Design 013 Poster 1
Alexandria Bartels 1017 - Preschool - Own Design 013 Poster 2
Ezra Humby 1017 - Preschool - Own Design 013 Poster 3
Kree Weaver 1018 - Grade School - Own Design 020 Painting - Any Media (5-8 yrs) 1
Teak Rorabaugh 1018 - Grade School - Own Design 020 Painting - Any Media (5-8 yrs) 2
Keali Hall 1018 - Grade School - Own Design 020 Painting - Any Media (5-8 yrs) 3
Laylah Perez 1018 - Grade School - Own Design 021 Drawings - Any Media (5-8 yrs) 1
Maggie Kinney 1018 - Grade School - Own Design 021 Drawings - Any Media (5-8 yrs) 2
Macee Chockley 1018 - Grade School - Own Design 021 Drawings - Any Media (5-8 yrs) 3
Kree Weaver 1018 - Grade School - Own Design 022 Clay Art (5-8 yrs) 1
Lucy Carman 1018 - Grade School - Own Design 022 Clay Art (5-8 yrs) 2
Lucy Carman 1018 - Grade School - Own Design 022 Clay Art (5-8 yrs) 3
Lucy Carman 1018 - Grade School - Own Design 023 Poster (5-8 yrs) 1
Lucy Carman 1018 - Grade School - Own Design 023 Poster (5-8 yrs) 2
Kree Weaver 1018 - Grade School - Own Design 023 Poster (5-8 yrs) 3
Benjamin Burrell 1018 - Grade School - Own Design 030 Painting - Any Media (9-12 yrs) 1
Daniel Humby 1018 - Grade School - Own Design 030 Painting - Any Media (9-12 yrs) 2
Darius Burrell 1018 - Grade School - Own Design 030 Painting - Any Media (9-12 yrs) 3
Emeline Neville 1018 - Grade School - Own Design 031 Drawings - Any Media (9-12 yrs) 1
Emeline Neville 1018 - Grade School - Own Design 031 Drawings - Any Media (9-12 yrs) 2
Benjamin Burrell 1018 - Grade School - Own Design 031 Drawings - Any Media (9-12 yrs) 3
Emeline Neville 1018 - Grade School - Own Design 032 Clay Art (9-12 yrs) 1
Emeline Neville 1018 - Grade School - Own Design 033 Poster (9-12 yrs) 1
Emeline Neville 1018 - Grade School - Own Design 033 Poster (9-12 yrs) 2
Emeline Neville 1018 - Grade School - Own Design 033 Poster (9-12 yrs) 3
Scout Rorabaugh 1018 - Grade School - Own Design 034 Any Other Media (9-12 yrs) 1
Scout Rorabaugh 1018 - Grade School - Own Design 034 Any Other Media (9-12 yrs) 2
Corban Burrell 1019 - Jr High School - Own Design 040 Oil or Acrylic 1
Josiah Neville 1019 - Jr High School - Own Design 041 Water Color 1
Micah Humby 1019 - Jr High School - Own Design 042 Pencil/Ink/Pastel/Chalk/Charcoal 1
Mady Marshall 1019 - Jr High School - Own Design 042 Pencil/Ink/Pastel/Chalk/Charcoal 2
Josiah Neville 1019 - Jr High School - Own Design 042 Pencil/Ink/Pastel/Chalk/Charcoal 3
Micah Humby 1019 - Jr High School - Own Design 043 Poster 1
Josiah Neville 1019 - Jr High School - Own Design 044 Clay Art 1
Micah Humby 1019 - Jr High School - Own Design 045 Any Other Media 1
Zoee Weaver 1020 - High School - Own Design 050 Oil or Acrylic 1
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 051 Water Color 1
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 051 Water Color 2
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 051 Water Color 3
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 052 Pencil/Ink/Pastel/Chalk/Charcoal 1
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 052 Pencil/Ink/Pastel/Chalk/Charcoal 2
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 052 Pencil/Ink/Pastel/Chalk/Charcoal 3
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 053 Poster 1
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 053 Poster 2
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 053 Poster 3
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 054 Clay Art 1
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 054 Clay Art 2
Noel Neville 1020 - High School - Own Design 054 Clay Art 3
Syd Looper 1020 - High School - Own Design 055 Any Other Media 1
Logan Mercies 1020 - High School - Own Design 055 Any Other Media 2
Ashlyn Hintergardt 1020 - High School - Own Design 055 Any Other Media 3
Kree Weaver 1021 - Fine Arts Best of Show (Non-Entry Class) 060 Fine Arts Grade School (5-8) Best of Show (Non-Entry Class) 1
Benjamin Burrell 1021 - Fine Arts Best of Show (Non-Entry Class) 061 Fine Arts Grade School (9-12) Best of Show (Non-Entry Class) 1
Micah Humby 1021 - Fine Arts Best of Show (Non-Entry Class) 062 Fine Arts Jr High School Best of Show (Non-Entry Class) 1
Noel Neville 1021 - Fine Arts Best of Show (Non-Entry Class) 063 Fine Arts High School Best of Show (Non-Entry Class) 1
Billy Carnagey 1022 - Non-Digital Camera (All Ages) 070 Non-Digital Camera (All Ages) 1
Stout Law 1023 - Digital Camera (13 & Under) 071 Scenic 2
Stout Law 1023 - Digital Camera (13 & Under) 073 Plant Life 1
Tatum Boyd 1023 - Digital Camera (13 & Under) 074 Animals 1
Stout Law 1023 - Digital Camera (13 & Under) 074 Animals 2
Stout Law 1023 - Digital Camera (13 & Under) 077 Action 1
Marisa Burrell 1024 - Digital Camera (14 & Over) 080 Scenic 1
Lori Elfers 1024 - Digital Camera (14 & Over) 080 Scenic 2
Noel Neville 1024 - Digital Camera (14 & Over) 080 Scenic 3
Lori Elfers 1024 - Digital Camera (14 & Over) 081 People 1
Mary Ellen Humby 1024 - Digital Camera (14 & Over) 081 People 2
Marisa Burrell 1024 - Digital Camera (14 & Over) 081 People 3
Lori Elfers 1024 - Digital Camera (14 & Over) 082 Plant Life 1
Marisa Burrell 1024 - Digital Camera (14 & Over) 082 Plant Life 2
Rebecca Morrison 1024 - Digital Camera (14 & Over) 082 Plant Life 3
Ashton Harrison 1024 - Digital Camera (14 & Over) 083 Animals 1
Marisa Burrell 1024 - Digital Camera (14 & Over) 083 Animals 2
Lori Elfers 1024 - Digital Camera (14 & Over) 083 Animals 3
Lori Elfers 1024 - Digital Camera (14 & Over) 084 Collection 1
Rebecca Morrison 1024 - Digital Camera (14 & Over) 085 Close-up 1
Marisa Burrell 1024 - Digital Camera (14 & Over) 085 Close-up 2
Noel Neville 1024 - Digital Camera (14 & Over) 085 Close-up 3
Lori Elfers 1024 - Digital Camera (14 & Over) 086 Action 1
Marisa Burrell 1024 - Digital Camera (14 & Over) 086 Action 2
Mary Ellen Humby 1024 - Digital Camera (14 & Over) 086 Action 3
Lori Elfers 1024 - Digital Camera (14 & Over) 087 Special Effect 1
Chris Humby 1024 - Digital Camera (14 & Over) 087 Special Effect 2
Mary Ellen Humby 1024 - Digital Camera (14 & Over) 087 Special Effect 3
Avery Harrison 1024 - Digital Camera (14 & Over) 088 Miscellaneous 1
Lori Elfers 1024 - Digital Camera (14 & Over) 088 Miscellaneous 2
Ashton Harrison 1024 - Digital Camera (14 & Over) 088 Miscellaneous 3
Marisa Burrell 1025 - Photography Best of Show 090 Photography Best of Show (Non-Entry Class) 1
Benjamin Burrell 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 001 Bead Craft or Jewelry 1
Darius Burrell 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 001 Bead Craft or Jewelry 2
Emeline Neville 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 001 Bead Craft or Jewelry 3
Savannah Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 002 Candles 1
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 002 Candles 2
Emeline Neville 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 003 Clay 1
Brenna Neville 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 003 Clay 2
Kree Weaver 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 003 Clay 3
Morgan Rorabaugh 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 004 Concrete Craft 1
Teak Rorabaugh 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 004 Concrete Craft 2
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 005 Decorative Textile Craft (Stenciling/Textile Painting) 1
Savannah Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 005 Decorative Textile Craft (Stenciling/Textile Painting) 2
Keira Graves 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 006 Fabric Craft 1
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 006 Fabric Craft 2
Savannah Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 006 Fabric Craft 3
Darius Burrell 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 007 Foam Craft 1
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 007 Foam Craft 2
Savannah Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 007 Foam Craft 3
Savannah Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 008 Leather Craft 1
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 008 Leather Craft 2
Brodie Kelle 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 009 Lego Creation 1
Kree Weaver 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 009 Lego Creation 2
Emeline Neville 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 009 Lego Creation 3
Brodie Kelle 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 010 Paper Craft 1
Caden Cline 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 010 Paper Craft 2
Brenna Neville 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 010 Paper Craft 3
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 011 Plaster Craft 1
Savannah Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 011 Plaster Craft 2
Savannah Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 012 Plastic Article 1
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 012 Plastic Article 2
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 013 Wooden Furniture 1
Savannah Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 013 Wooden Furniture 2
Benjamin Burrell 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 014 Woodcraft 1
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 014 Woodcraft 2
Charissa Humby 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 014 Woodcraft 3
Teak Rorabaugh 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 015 Miscellaneous Woodworking 1
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 015 Miscellaneous Woodworking 2
Savannah Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 015 Miscellaneous Woodworking 3
Benjamin Burrell 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 016 Miscellaneous Handicraft 1
Alexandria Bartels 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 016 Miscellaneous Handicraft 2
Morgan Rorabaugh 1026 - Handicrafts (11 Yrs & Under) 016 Miscellaneous Handicraft 3
Jeri Morrison 1027 - Handicrafts (12 & Over) 021 Barn Quilts 1
Mary Ellen Humby 1027 - Handicrafts (12 & Over) 022 Bead Craft/Jewelry 1
Cami Bartels 1027 - Handicrafts (12 & Over) 022 Bead Craft/Jewelry 2
Kyan Anguiano 1027 - Handicrafts (12 & Over) 022 Bead Craft/Jewelry 2
Zoee Weaver 1027 - Handicrafts (12 & Over) 022 Bead Craft/Jewelry 3
Kerry Hamilton 1027 - Handicrafts (12 & Over) 023 Ceramics 1
Noel Neville 1027 - Handicrafts (12 & Over) 023 Ceramics 2
Daniel Neville 1027 - Handicrafts (12 & Over) 024 Clay 1
Josiah Neville 1027 - Handicrafts (12 & Over) 024 Clay 2
Zoee Weaver 1027 - Handicrafts (12 & Over) 024 Clay 3
Corban Burrell 1027 - Handicrafts (12 & Over) 025 Decorative Textile Craft (Stenciling/Textile Painting) 1
Elias Burrell 1027 - Handicrafts (12 & Over) 026 Decorated Vases, Bottles, or Boxes 1
Jeri Morrison 1027 - Handicrafts (12 & Over) 026 Decorated Vases, Bottles, or Boxes 2
Noel Neville 1027 - Handicrafts (12 & Over) 026 Decorated Vases, Bottles, or Boxes 3
Olivia Neville 1027 - Handicrafts (12 & Over) 027 Fabric Craft 1
Noel Neville 1027 - Handicrafts (12 & Over) 027 Fabric Craft 2
Waylon Wright 1027 - Handicrafts (12 & Over) 027 Fabric Craft 3
Noel Neville 1027 - Handicrafts (12 & Over) 028 Knitted Craft 1
Judy Pitcock 1027 - Handicrafts (12 & Over) 028 Knitted Craft 2
Makayla Garcia 1027 - Handicrafts (12 & Over) 030 Placemats (2) 1
Abygail Campos 1027 - Handicrafts (12 & Over) 030 Placemats (2) 2
Kenny Ruiz 1027 - Handicrafts (12 & Over) 030 Placemats (2) 3
Chris Humby 1027 - Handicrafts (12 & Over) 031 Plaster Craft 1
Micah Humby 1027 - Handicrafts (12 & Over) 032 Plastic Article 1
Josiah Neville 1027 - Handicrafts (12 & Over) 032 Plastic Article 2
Patrick Humby 1027 - Handicrafts (12 & Over) 032 Plastic Article 3
Mindy Lee 1027 - Handicrafts (12 & Over) 033 Wall Hanging 1
LaDonna Meyers 1027 - Handicrafts (12 & Over) 033 Wall Hanging 2
Joyce Bensch 1027 - Handicrafts (12 & Over) 033 Wall Hanging 3
JC Morrison 1027 - Handicrafts (12 & Over) 034 Woodworking 1
Susie Hampton 1027 - Handicrafts (12 & Over) 034 Woodworking 2
Ashton Harrison 1027 - Handicrafts (12 & Over) 036 Miscellaneous Handicraft 1
Ashton Harrison 1027 - Handicrafts (12 & Over) 036 Miscellaneous Handicraft 2
Ashton Harrison 1027 - Handicrafts (12 & Over) 036 Miscellaneous Handicraft 3
Micah Humby 1028 - Hobbies/Collections 040 Collections (Under 18 Yrs) 1
Conner Stahly 1028 - Hobbies/Collections 040 Collections (Under 18 Yrs) 2
Conner Stahly 1028 - Hobbies/Collections 040 Collections (Under 18 Yrs) 3
Bradley Getz 1028 - Hobbies/Collections 041 Collections (18 & Over) 1
Ashton Harrison 1029 - Handicrafts & Hobbies Best of Show 050 Handicrafts & Hobbies Best of Show (Non-Entry Class) 1
Terry Floyd 1030 - Antiques 002 Book 1
Justin Earls 1030 - Antiques 002 Book 2
Michelle Neville 1030 - Antiques 002 Book 3
Rylin Zimmerman 1030 - Antiques 004 Cream & Sugar 1
Lourdes Levick 1030 - Antiques 006 Doll, Any 2
Jeanette Levick 1030 - Antiques 006 Doll, Any 3
Cheley McAlister 1030 - Antiques 008 Framed Picture 1
Rylin Zimmerman 1030 - Antiques 010 Glass, Assorted 1
Colter Nelson 1030 - Antiques 010 Glass, Assorted 2
Lisa Chockley 1030 - Antiques 010 Glass, Assorted 3
Michelle Neville 1030 - Antiques 013 Kerosene Lamp, Metal or Glass 2
Michelle Neville 1030 - Antiques 014 Kitchen Item 1
Lisa Chockley 1030 - Antiques 015 Paper Money & Coins 1
Justin Earls 1030 - Antiques 015 Paper Money & Coins 2
Jeanette Levick 1030 - Antiques 016 Photograph 1
Jeanette Levick 1030 - Antiques 016 Photograph 2
Lisa Chockley 1030 - Antiques 017 Pottery (Roseville, Fiesta, etc) 1
Rylin Zimmerman 1030 - Antiques 017 Pottery (Roseville, Fiesta, etc) 2
Colter Nelson 1030 - Antiques 017 Pottery (Roseville, Fiesta, etc) 3
Lisa Chockley 1030 - Antiques 019 Tobacco Antiques 1
Colter Nelson 1030 - Antiques 019 Tobacco Antiques 2
Rylin Zimmerman 1030 - Antiques 019 Tobacco Antiques 3
Justin Earls 1030 - Antiques 020 Toy 1
Michelle Neville 1030 - Antiques 020 Toy 2
Roger Marshall 1030 - Antiques 023 All Other Antiques (not listed) 1
Lisa Chockley 1030 - Antiques 023 All Other Antiques (not listed) 2
Justin Earls 1030 - Antiques 023 All Other Antiques (not listed) 3
Cheley McAlister 1030 - Antiques 024 Glass of the Depression Era 1
Terry Floyd 1030 - Antiques 024 Glass of the Depression Era 2
Terry Floyd 1030 - Antiques 024 Glass of the Depression Era 3
Roger Marshall 1031 - Antiques Best of Show 025 Antiques Best of Show (Non-Entry Class) 1
Charlene Marshall 1032 - Best of Wheat Sr Division (18 Yrs & Older) 001 White Bread 2
Charlene Marshall 1032 - Best of Wheat Sr Division (18 Yrs & Older) 003 Dinner Rolls (3) 2
Merlene Hester 1032 - Best of Wheat Sr Division (18 Yrs & Older) 004 Other Wheat Breads 1
Rebecca Morrison 1033 - Best of Wheat Jr Division (Under 18 Yrs) 008 Dinner Rolls (3) 1
Zane Flowers 1034 - Cakes & Cupcakes 018 Decorated Cupcakes (3) (18 & under) 1
Avery Harrison 1035 - Open Foods 020 Cinnamon Rolls (All Ages) 1
Rebecca Morrison 1035 - Open Foods 020 Cinnamon Rolls (All Ages) 2
Kelly Cramer 1035 - Open Foods 021 Pie (All Ages) 1
Kelly Cramer 1035 - Open Foods 021 Pie (All Ages) 2
Charlene Marshall 1035 - Open Foods 021 Pie (All Ages) 3
Charlene Marshall 1035 - Open Foods 023 Quick Breads (Over 18) 1
Charlene Marshall 1035 - Open Foods 023 Quick Breads (Over 18) 2
Judy Pitcock 1035 - Open Foods 023 Quick Breads (Over 18) 3
Kodie Fleming 1035 - Open Foods 024 Muffins (18 & Under) 1
Kaleb Fleming 1035 - Open Foods 024 Muffins (18 & Under) 2
Noel Neville 1035 - Open Foods 024 Muffins (18 & Under) 3
Judy Pitcock 1035 - Open Foods 025 Muffins (Over 18) 1
Terry Bozarth 1035 - Open Foods 025 Muffins (Over 18) 2
Charlene Marshall 1035 - Open Foods 025 Muffins (Over 18) 3
Noel Neville 1035 - Open Foods 026 Cookies (18 & Under) 1
Angela Pell 1035 - Open Foods 026 Cookies (18 & Under) 2
Avery Harrison 1035 - Open Foods 026 Cookies (18 & Under) 3
Merlene Hester 1035 - Open Foods 027 Cookies (Over 18) 1
Judy Pitcock 1035 - Open Foods 027 Cookies (Over 18) 2
Judy Pitcock 1035 - Open Foods 027 Cookies (Over 18) 3
Joyce Bensch 1035 - Open Foods 028 Candy (All Ages) 1
Kelly Cramer 1036 Foods Best of Show in Baking (Non-Wheatheart) 030 Best of Show in Baking (Non-Entry Class) 1
Mary Chris Barth 1038 - Canned Fruit 051 Peaches 1
Kodie Fleming 1038 - Canned Fruit 051 Peaches 2
Joy Savage 1038 - Canned Fruit 051 Peaches 3
Morgan Rorabaugh 1040 - Pickles, Relish & Sauce 058 Dill Pickles 2
Kelby Sager 1040 - Pickles, Relish & Sauce 059 Sweet Pickles 2
Kelby Sager 1040 - Pickles, Relish & Sauce 060 Picked Okra 1
Kelby Sager 1040 - Pickles, Relish & Sauce 061 Sweet Pickled Vegetable Not Listed 2
Teak Rorabaugh 1040 - Pickles, Relish & Sauce 063 Any Relish 2
Kodie Fleming 1040 - Pickles, Relish & Sauce 064 Any Hot Sauce/Salsa 1
Judy Pitcock 1040 - Pickles, Relish & Sauce 064 Any Hot Sauce/Salsa 2
Lisa Chockley 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 070 Grape Jelly (14 Yrs & over) 1
Tena Fleming 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 070 Grape Jelly (14 Yrs & over) 2
Lisa Chockley 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 071 Plum Jelly (14 Yrs & over) 1
Joy Savage 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 071 Plum Jelly (14 Yrs & over) 2
Zoee Weaver 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 071 Plum Jelly (14 Yrs & over) 3
Judy Pitcock 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 072 Miscellaneous Jellies Not Listed (14 Yrs & over) 1
Lisa Chockley 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 072 Miscellaneous Jellies Not Listed (14 Yrs & over) 2
Mary Chris Barth 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 072 Miscellaneous Jellies Not Listed (14 Yrs & over) 3
Rylin Zimmerman 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 073 Jelly (13 Yrs & under) 1
Conner Stahly 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 073 Jelly (13 Yrs & under) 2
Rylin Zimmerman 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 074 Peach Preserve/Jam (All Ages) 1
Kelby Sager 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 074 Peach Preserve/Jam (All Ages) 2
Lisa Chockley 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 074 Peach Preserve/Jam (All Ages) 3
Mary Chris Barth 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 076 Miscellaneous Preserves/Jams Not Listed (All Ages) 1
Kodie Fleming 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 076 Miscellaneous Preserves/Jams Not Listed (All Ages) 2
Tena Fleming 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 076 Miscellaneous Preserves/Jams Not Listed (All Ages) 3
Stout Law 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 077 Apple Butter (All Ages) 2
Kodie Fleming 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 079 Miscellaneous Butters Not Listed (All Ages) 1
Tena Fleming 1041 - Jellies, Preserves/Jams, & Butters 079 Miscellaneous Butters Not Listed (All Ages) 2
Judy Pitcock 1042 - Food Preservation Best of Show 080 Food Preservation Best of Show (Non-Entry Class) 1
Merlene Hester 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 002 Crocheted Items 1
Mary Lou Reddick 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 002 Crocheted Items 2
Jeri Morrison 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 002 Crocheted Items 3
Merlene Hester 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 004 Ladies Garments 1
Merlene Hester 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 006 Child's Garments 1
Sue Grose 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 006 Child's Garments 2
Joyce Bensch 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 006 Child's Garments 3
Sheryl Melton 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 007 Recycled Items 1
Charlene Marshall 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 007 Recycled Items 2
Charlene Marshall 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 007 Recycled Items 3
Charlene Marshall 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 008 Linens 1
Charlene Marshall 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 009 Holiday Articles 1
Jeri Morrison 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 010 Household Articles 1
mary evans 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 010 Household Articles 2
Merlene Hester 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 010 Household Articles 3
Judy Pitcock 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 012 Machine Embroidered Items 1
Judy Pitcock 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 012 Machine Embroidered Items 2
Charlene Marshall 1043 - Textiles - Adult Exhibits (18 & Over) 013 Other Textile Items Not Listed 1
Merlene Hester 1046 - Textiles Best of Show 040 Textiles Best of Show (Non-Entry Class) 1
Balko OHCE 2008 - OHCE Group Placings 023 OHCE Group Placing (1st-4th) 1
Clearlake OHCE OHCE 2008 - OHCE Group Placings 023 OHCE Group Placing (1st-4th) 2
Anthony OCHE 2008 - OHCE Group Placings 023 OHCE Group Placing (1st-4th) 3
Tatum Boyd 300 - 4-H Poster Art 001 Poster To Recruit 4-H Members (Grades 3-5) 1
Bailey Boyd 300 - 4-H Poster Art 004 Poster To Recruit 4-H Members (Grades 6-8) 1
Mary Morrison 300 - 4-H Poster Art 007 Poster To Recruit 4-H Members (Grades 9-12) 1
Mary Morrison 300 - 4-H Poster Art 008 Poster To Promote 4-H (Grades 9-12) 1
K9 Club 301 - Educational Booth Display 001 Educational Booth Display (All Grades) 1
Tatum Boyd 302 - Photography 001 Four Photos From Category (Grades 3-7) 1
Reata Law 302 - Photography 001 Four Photos From Category (Grades 3-7) 2
Bronk Law 302 - Photography 001 Four Photos From Category (Grades 3-7) 3
Tatum Boyd 302 - Photography 004 Four Photos Telling A Story (Grades 3-7) 1
Ella Harrison 302 - Photography 004 Four Photos Telling A Story (Grades 3-7) 2
Tatum Boyd 302 - Photography 005 Best Individual Photo (Grades 3-7) 1
Ella Harrison 302 - Photography 005 Best Individual Photo (Grades 3-7) 2
Bailey Boyd 302 - Photography 006 Four Photos From Category (Grades 8-12) 1
jaylin Harris 302 - Photography 006 Four Photos From Category (Grades 8-12) 2
Rebecca Morrison 302 - Photography 006 Four Photos From Category (Grades 8-12) 3
Rebecca Morrison 302 - Photography 008 Four Photos of Mistakes (Grades 8-12) 1
Bailey Boyd 302 - Photography 009 Four Photos Telling A Story (Grades 8-12) 1
Rebecca Morrison 302 - Photography 010 Best Individual Photo (Grades 8-12) 1
Bailey Boyd 302 - Photography 010 Best Individual Photo (Grades 8-12) 2
jaylin Harris 302 - Photography 018 Best Individual Photo (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 302 - Photography 018 Best Individual Photo (Grades 8-12) 2
Mary Morrison 302 - Photography 019 Four Photos Showing Members' Knowledge (All Grades) 1
Mary Morrison 302 - Photography 020 Four Outstanding People Photos (All Grades) 1
Mary Morrison 302 - Photography 021 Four Landscape or Nature Photos (All Grades) 1
Mary Morrison 302 - Photography 022 Best Individual Photo (All Grades) 1
Rebecca Morrison 302 - Photography 024 Digitally Adjusted Photos (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 302 - Photography 024 Digitally Adjusted Photos (Grades 8-12) 2
John Epp 303 - Expressive Arts 002 Sr Fine Art - Pencil, Charcoal, Charcoal, Pastels, Ink (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 002 Sr Fine Art - Pencil, Charcoal, Charcoal, Pastels, Ink (Grades 8-12) 2
Rebecca Morrison 303 - Expressive Arts 002 Sr Fine Art - Pencil, Charcoal, Charcoal, Pastels, Ink (Grades 8-12) 3
jaylin Harris 303 - Expressive Arts 004 Sr Fine Art - Water Color (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 004 Sr Fine Art - Water Color (Grades 8-12) 2
Ella Harrison 303 - Expressive Arts 005 Jr Fine Art - Oil or Acrylic (Grades 3-7) 1
Zane Flowers 303 - Expressive Arts 005 Jr Fine Art - Oil or Acrylic (Grades 3-7) 2
Scout Rorabaugh 303 - Expressive Arts 005 Jr Fine Art - Oil or Acrylic (Grades 3-7) 3
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 006 Sr Fine Art - Oil or Acrylic (Grades 8-12) 1
jaylin Harris 303 - Expressive Arts 008 Sr Ceramics - Glazed (Grades 8-12) 1
Rebecca Morrison 303 - Expressive Arts 008 Sr Ceramics - Glazed (Grades 8-12) 2
Jera Pinckard 303 - Expressive Arts 009 Jr Ceramics - Stained (Grades 3-7) 1
Madisun Tedder 303 - Expressive Arts 009 Jr Ceramics - Stained (Grades 3-7) 2
Jolie Pinckard 303 - Expressive Arts 009 Jr Ceramics - Stained (Grades 3-7) 3
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 010 Sr Ceramics - Stained (Grades 8-12) 1
Waylon Wright 303 - Expressive Arts 010 Sr Ceramics - Stained (Grades 8-12) 2
Jess Brown 303 - Expressive Arts 010 Sr Ceramics - Stained (Grades 8-12) 3
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 012 Sr Pottery (Grades 8-12) 1
Rebecca Morrison 303 - Expressive Arts 014 Sr Print Process Article (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 014 Sr Print Process Article (Grades 8-12) 2
Madisun Tedder 303 - Expressive Arts 015 Jr Nature Craft (Grades 3-7) 1
Angela Pell 303 - Expressive Arts 015 Jr Nature Craft (Grades 3-7) 2
Rorie Hendrich 303 - Expressive Arts 015 Jr Nature Craft (Grades 3-7) 3
Reagan Romero 303 - Expressive Arts 016 Sr Nature Craft(Grades 8-12) 1
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 016 Sr Nature Craft(Grades 8-12) 2
Jess Brown 303 - Expressive Arts 016 Sr Nature Craft(Grades 8-12) 3
Zane Flowers 303 - Expressive Arts 017 Jr Bead Craft Article(Grades 3-7) 1
Reata Law 303 - Expressive Arts 017 Jr Bead Craft Article(Grades 3-7) 2
Rebecca Morrison 303 - Expressive Arts 018 Sr Bead Craft Article (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 018 Sr Bead Craft Article (Grades 8-12) 2
jaylin Harris 303 - Expressive Arts 018 Sr Bead Craft Article (Grades 8-12) 3
Riley Lehnert 303 - Expressive Arts 020 Sr Leathercraft - Kit (Grades 8-12) 1
Carson Hendrich 303 - Expressive Arts 020 Sr Leathercraft - Kit (Grades 8-12) 2
Aaron Resendiz 303 - Expressive Arts 020 Sr Leathercraft - Kit (Grades 8-12) 3
Rebecca Morrison 303 - Expressive Arts 022 Sr Leathercraft - Original Design (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 022 Sr Leathercraft - Original Design (Grades 8-12) 2
Zaynee Ipson 303 - Expressive Arts 022 Sr Leathercraft - Original Design (Grades 8-12) 3
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 024 Sr Hand Crafted Wax Candle (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 026 Sr Hand Crafted Gel Candle (Grades 8-12) 1
Simon Regnier-Nelson 303 - Expressive Arts 029 Jr Paper Craft (Grades 3-7) 1
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 030 Sr Paper Craft (Grades 8-12) 1
Jaylin Harris 303 - Expressive Arts 030 Sr Paper Craft (Grades 8-12) 2
Reata Law 303 - Expressive Arts 031 Jr Plastic Craft (Grades 3-7) 1
Zeb Flowers 303 - Expressive Arts 031 Jr Plastic Craft (Grades 3-7) 2
Zane Flowers 303 - Expressive Arts 031 Jr Plastic Craft (Grades 3-7) 3
Conner Stahly 303 - Expressive Arts 032 Sr Plastic Craft (Grades 8-12) 1
John Morrison 303 - Expressive Arts 032 Sr Plastic Craft (Grades 8-12) 2
Reata Law 303 - Expressive Arts 033 Jr Duct Tape Craft (Grades 3-7) 1
Scout Rorabaugh 303 - Expressive Arts 033 Jr Duct Tape Craft (Grades 3-7) 2
Rebecca Morrison 303 - Expressive Arts 034 Sr Duct Tape Craft (Grades 8-12) 1
Bronk Law 303 - Expressive Arts 034 Sr Duct Tape Craft (Grades 8-12) 2
Scout Rorabaugh 303 - Expressive Arts 035 Jr Miscellaneous Craft (Grades 3-7) 1
Waylon Wright 303 - Expressive Arts 035 Jr Miscellaneous Craft (Grades 3-7) 2
Jera Pinckard 303 - Expressive Arts 035 Jr Miscellaneous Craft (Grades 3-7) 3
Rebecca Morrison 303 - Expressive Arts 036 Sr Miscellaneous Craft (Grades 8-12) 1
jaylin Harris 303 - Expressive Arts 036 Sr Miscellaneous Craft (Grades 8-12) 2
Reagan Romero 303 - Expressive Arts 036 Sr Miscellaneous Craft (Grades 8-12) 3
Bailey Boyd 304 - Science & Technology 002 Flat Flyer (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 304 - Science & Technology 002 Flat Flyer (Grades 8-12) 2
Rebecca Morrison 304 - Science & Technology 004 Brochure, Card or Invitation (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 304 - Science & Technology 009 Careers in STEM Poster (Grades 8-12) 1
Mary Morrison 304 - Science & Technology 009 Careers in STEM Poster (Grades 8-12) 2
Conner Stahly 304 - Science & Technology 013 Geocache Box (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 304 - Science & Technology 019 Programmable or Remote Controlled Robot (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 304 - Science & Technology 021 Display with Photographs (Grades 8-12) 1
Robotics Club 305 - Science Discovery Projects 004 Team Display (All Grades) 1
Morgan Rorabaugh 306 - Fabrics & Fashions 001 Simple Tops (Grades 3-4) 2
Scout Rorabaugh 306 - Fabrics & Fashions 006 Lined or Unlined One-Piece Garment with Facing (Grades 5-6) 2
Conner Stahly 306 - Fabrics & Fashions 013 Lined or Unlined Bottom w/Zipper and Pocket(s) (Grades 7-8) 1
Parker Fitts 306 - Fabrics & Fashions 015 Sewn Fashion Accessory (Grades 7-8) 1
Jess Brown 306 - Fabrics & Fashions 015 Sewn Fashion Accessory (Grades 7-8) 2
Waylon Wright 306 - Fabrics & Fashions 015 Sewn Fashion Accessory (Grades 7-8) 3
Rebecca Morrison 306 - Fabrics & Fashions 017 Redesigned Original Apparel/Fashion Garment (Grades 7-8) 1
Jolie Pinckard 306 - Fabrics & Fashions 024 Home Accent Kitchen (Grades 3-4) 1
Madisun Tedder 306 - Fabrics & Fashions 024 Home Accent Kitchen (Grades 3-4) 2
Angela Pell 306 - Fabrics & Fashions 024 Home Accent Kitchen (Grades 3-4) 3
Tatum Boyd 306 - Fabrics & Fashions 028 Home Accent Bedroom (Grades 5-6) 1
Jera Pinckard 306 - Fabrics & Fashions 030 Home Accent Storage (Grades 5-6) 1
Tatum Boyd 306 - Fabrics & Fashions 030 Home Accent Storage (Grades 5-6) 2
Rorie Hendrich 306 - Fabrics & Fashions 030 Home Accent Storage (Grades 5-6) 3
Conner Stahly 306 - Fabrics & Fashions 032 Home Accent Living/Family Room (Grades 7-8) 1
Simon Regnier-Nelson 306 - Fabrics & Fashions 044 Decorative Textile Technique (Grades 3-6) 1
Ella Harrison 306 - Fabrics & Fashions 044 Decorative Textile Technique (Grades 3-6) 2
Angela Pell 306 - Fabrics & Fashions 045 Textile Fabric Creation (Grades 3-6) 1
Madisun Tedder 306 - Fabrics & Fashions 045 Textile Fabric Creation (Grades 3-6) 2
Tatum Boyd 306 - Fabrics & Fashions 045 Textile Fabric Creation (Grades 3-6) 3
Dannie Regnier-Nelson 306 - Fabrics & Fashions 051 Decorative Textile Technique (Grades 7-12) 1
Rebecca Morrison 306 - Fabrics & Fashions 052 Textile Fabric Creation (Grades 7-12) 1
Rebecca Morrison 306 - Fabrics & Fashions 053 Needle Art by Hand (Grades 7-12) 1
Rebecca Morrison 306 - Fabrics & Fashions 054 Needle Art by Machine (Grades 7-12) 1
Rebecca Morrison 306 - Fabrics & Fashions 057 Repurposed Textile Creation (Grades 7-12) 1
Conner Stahly 307 - Babysitting/Child Care 006 Surprise Suitcase (Grades 8-12) 1
Kelby Sager 308 - Foods Science & Nutrition 001 Muffins (Grades 3-5) 1
Ella Harrison 308 - Foods Science & Nutrition 001 Muffins (Grades 3-5) 2
Tatum Boyd 308 - Foods Science & Nutrition 001 Muffins (Grades 3-5) 3
Kelby Sager 308 - Foods Science & Nutrition 002 Rolled Biscuits (Grades 3-5) 1
Morgan Rorabaugh 308 - Foods Science & Nutrition 002 Rolled Biscuits (Grades 3-5) 2
Kodie Fleming 308 - Foods Science & Nutrition 002 Rolled Biscuits (Grades 3-5) 3
Kelby Sager 308 - Foods Science & Nutrition 003 Drop Cookies (Grades 3-5) 1
Kodie Fleming 308 - Foods Science & Nutrition 003 Drop Cookies (Grades 3-5) 2
Ella Harrison 308 - Foods Science & Nutrition 003 Drop Cookies (Grades 3-5) 3
Rebecca Morrison 308 - Foods Science & Nutrition 004 1/2 Loaf Yeast Bread (Grades 6-8) 1
Bronk Law 308 - Foods Science & Nutrition 004 1/2 Loaf Yeast Bread (Grades 6-8) 2
Bailey Boyd 308 - Foods Science & Nutrition 004 1/2 Loaf Yeast Bread (Grades 6-8) 3
Rebecca Morrison 308 - Foods Science & Nutrition 005 Cinnamon Rolls (Grades 6-8) 1
Bailey Boyd 308 - Foods Science & Nutrition 005 Cinnamon Rolls (Grades 6-8) 2
Braxton Folwer 308 - Foods Science & Nutrition 005 Cinnamon Rolls (Grades 6-8) 3
John Morrison 308 - Foods Science & Nutrition 007 Breads From Another Culture Grades 9-12) 1
Kodie Fleming 308 - Foods Science & Nutrition 009 Jam or Jelly (Grades 3-5) 1
Reata Law 308 - Foods Science & Nutrition 009 Jam or Jelly (Grades 3-5) 2
Kelby Sager 308 - Foods Science & Nutrition 009 Jam or Jelly (Grades 3-5) 3
Kodie Fleming 308 - Foods Science & Nutrition 010 Fruit Leather (Grades 3-5) 1
Scout Rorabaugh 308 - Foods Science & Nutrition 010 Fruit Leather (Grades 3-5) 2
Morgan Rorabaugh 308 - Foods Science & Nutrition 010 Fruit Leather (Grades 3-5) 3
Morgan Rorabaugh 308 - Foods Science & Nutrition 011 Salsa/Picante Sauce (Grades 3-5) 1
Kelby Sager 308 - Foods Science & Nutrition 011 Salsa/Picante Sauce (Grades 3-5) 2
Scout Rorabaugh 308 - Foods Science & Nutrition 011 Salsa/Picante Sauce (Grades 3-5) 3
Conner Stahly 308 - Foods Science & Nutrition 012 Pickles or Vegetable Relish (Grades 6-8) 1
Conner Stahly 308 - Foods Science & Nutrition 013 Fruit (Grades 6-8) 1
Bronk Law 308 - Foods Science & Nutrition 013 Fruit (Grades 6-8) 2
Conner Stahly 308 - Foods Science & Nutrition 014 Dried Fruit (Grades 6-8) 1
Bailey Boyd 308 - Foods Science & Nutrition 014 Dried Fruit (Grades 6-8) 2
Conner Stahly 308 - Foods Science & Nutrition 018 Poster on Foods From Another Culture (Grades 6-12) 1
Riley Lehnert 308 - Foods Science & Nutrition 018 Poster on Foods From Another Culture (Grades 6-12) 2
Mary Morrison 308 - Foods Science & Nutrition 018 Poster on Foods From Another Culture (Grades 6-12) 3
Rebecca Morrison 308 - Foods Science & Nutrition 020 Poster on Nutrition of Fruit & Vegetables (Grades 6-8) 1
Tatum Boyd 308 - Foods Science & Nutrition 022 Poster on Food or Kitchen Safety (Grades 3-5) 1
Mary Morrison 308 - Foods Science & Nutrition 024 Poster on Outdoor Cookery or Grilling (Grades 9-12) 1
Caleb Morrison 308 - Foods Science & Nutrition 024 Poster on Outdoor Cookery or Grilling (Grades 9-12) 2
Rebecca Morrison 309 - Personal Development & Leadership 010 Leadership Banner Poster (Grades 6-8) 1
Mary Morrison 309 - Personal Development & Leadership 015 Goal Setting Collage Poster (Grades 9-12) 1
Angela Pell 312 - Model Rocketry 005 Model Rocket Built by Exhibitor (Grades 3-7) 1
Zane Flowers 312 - Model Rocketry 005 Model Rocket Built by Exhibitor (Grades 3-7) 2
Lincoln Almond 312 - Model Rocketry 005 Model Rocket Built by Exhibitor (Grades 3-7) 3
Caleb Morrison 312 - Model Rocketry 009 Poster/Display Showing Points of Safety Code (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 312 - Model Rocketry 011 Model Rocket Built by Exhibitor (Grades 8-12) 1
Jess Brown 312 - Model Rocketry 011 Model Rocket Built by Exhibitor (Grades 8-12) 2
Hadley Campbell 313 - Wood Science & Industrial Arts 003 Woodcraft - Original Design (Grades 3-7) 1
Morgan Rorabaugh 313 - Wood Science & Industrial Arts 003 Woodcraft - Original Design (Grades 3-7) 2
Caleb Morrison 313 - Wood Science & Industrial Arts 004 Woodcraft - Original Design (Grades 8-12) 1
jaylin Harris 313 - Wood Science & Industrial Arts 004 Woodcraft - Original Design (Grades 8-12) 2
Conner Stahly 313 - Wood Science & Industrial Arts 004 Woodcraft - Original Design (Grades 8-12) 3
Scout Rorabaugh 313 - Wood Science & Industrial Arts 009 Miscellaneous (Grades 3-5) 1
Conner Stahly 313 - Wood Science & Industrial Arts 010 Book Case or Entertainment Center (Grades 6-8) 1
Conner Stahly 313 - Wood Science & Industrial Arts 011 Gun, Baseball Bat, Fishing Rod Rack (Grades 6-8) 1
Rebecca Morrison 313 - Wood Science & Industrial Arts 013 Miscellaneous (Grades 6-8) 1
Jess Brown 313 - Wood Science & Industrial Arts 013 Miscellaneous (Grades 6-8) 2
Conner Stahly 313 - Wood Science & Industrial Arts 013 Miscellaneous (Grades 6-8) 3
Johnathan Regnier-Nelson 313 - Wood Science & Industrial Arts 015 Table (Grades 9-12) 1
Caleb Morrison 313 - Wood Science & Industrial Arts 015 Table (Grades 9-12) 2
John Morrison 313 - Wood Science & Industrial Arts 015 Table (Grades 9-12) 3
Johnathan Regnier-Nelson 313 - Wood Science & Industrial Arts 024 Metalwork - Arc Welding (Grades 8-12) 1
Johnathan Regnier-Nelson 313 - Wood Science & Industrial Arts 026 Metalwork - Gas Shielded Arc Welding (Grades 8-12) 1
Rorie Hendrich 314 - Shooting Sports 008 Hunting & Wildlife Item (Grades 3-7) 1
Scout Rorabaugh 314 - Shooting Sports 008 Hunting & Wildlife Item (Grades 3-7) 2
Caleb Morrison 314 - Shooting Sports 010 All Other Discipline Safety Item (Grades 8-12) 1
John Morrison 314 - Shooting Sports 011 Archery Item (Grades 8-12) 1
Morgan Rorabaugh 314 - Shooting Sports 018 Hunting & Wildlife Item (Grades 8-12) 1
Scout Rorabaugh 315 - NS - Entomology 002 2nd Year: 40 Insects 1
Scout Rorabaugh 318 - Oklahoma Wildlife 004 Self-Determined Exhibit (Grades 3-7) 2
Scout Rorabaugh 318 - Oklahoma Wildlife 016 Bird Feeder (Grades 3-7) 1
Reata Law 318 - Oklahoma Wildlife 016 Bird Feeder (Grades 3-7) 2
Bronk Law 318 - Oklahoma Wildlife 016 Bird Feeder (Grades 3-7) 3
Zeb Flowers 318 - Oklahoma Wildlife 017 Bird House (Grades 3-7) 1
Angela Pell 318 - Oklahoma Wildlife 017 Bird House (Grades 3-7) 2
Zane Flowers 318 - Oklahoma Wildlife 017 Bird House (Grades 3-7) 3
Conner Stahly 318 - Oklahoma Wildlife 024 Self Determined Bird Project (Grades 8-12) 1
Jess Brown 318 - Oklahoma Wildlife 024 Self Determined Bird Project (Grades 8-12) 2
Waylon Wright 318 - Oklahoma Wildlife 033 Self-Determined Exhibit (Grades 8-12) 2
Conner Stahly 318 - Oklahoma Wildlife 033 Self-Determined Exhibit (Grades 8-12) 3
Morgan Rorabaugh 319 - Environmental Stewardship 006 Recycled Item (Grades 3-7) 1
Jolie Pinckard 319 - Environmental Stewardship 006 Recycled Item (Grades 3-7) 2
Madisun Tedder 319 - Environmental Stewardship 006 Recycled Item (Grades 3-7) 3
Rebecca Morrison 319 - Environmental Stewardship 009 What Is A Watershed? Poster (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 319 - Environmental Stewardship 010 Natural Resources of My County Poster (Grades 8-12) 1
Caleb Morrison 319 - Environmental Stewardship 016 Recycled Item (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 319 - Environmental Stewardship 016 Recycled Item (Grades 8-12) 2
John Morrison 319 - Environmental Stewardship 016 Recycled Item (Grades 8-12) 3
Xander Graves 320 - Crops 007 Hard Red Wheat - Medium Maturity 1
Dannie Regnier-Nelson 320 - Crops 009 Hard White Wheat - Winter Variety 1
Bailey Boyd 321 - Forage Grasses & Forbs 002 Forages w/Undesirable Value for Cattle (All Grades) 1
Xander Graves 322 - Home Gardening 003 Okra 1
Kelby Sager 322 - Home Gardening 003 Okra 2
Xander Graves 322 - Home Gardening 009 Squash, Winter, Acorn 1
Xander Graves 322 - Home Gardening 010 Squash, Winter, Butternut 1
Xander Graves 322 - Home Gardening 013 Squash, Summer, Zucchini 1
Zane Flowers 322 - Home Gardening 013 Squash, Summer, Zucchini 2
Zeb Flowers 322 - Home Gardening 013 Squash, Summer, Zucchini 3
Kelby Sager 322 - Home Gardening 015 Squash, Summer, Yellow Crook Neck 1
Zane Flowers 322 - Home Gardening 015 Squash, Summer, Yellow Crook Neck 2
Zeb Flowers 322 - Home Gardening 015 Squash, Summer, Yellow Crook Neck 3
Xander Graves 322 - Home Gardening 016 Squash, Summer, Patty Pan, Scallop Type 1
Xander Graves 322 - Home Gardening 018 Pepper, Jalapeno 1
Kelby Sager 322 - Home Gardening 018 Pepper, Jalapeno 2
Kelby Sager 322 - Home Gardening 020 Pepper, Sweet Bell 1
Kelby Sager 322 - Home Gardening 021 Pepper, Sweet Banana 1
Zeb Flowers 322 - Home Gardening 022 Tomatoes, Large 1
Kelby Sager 322 - Home Gardening 023 Tomatoes, Cherry 1
Kelby Sager 322 - Home Gardening 024 Watermelon, Oblong Type 1
Kelby Sager 322 - Home Gardening 025 Watermelon, Round Type 1
Bronk Law 322 - Home Gardening 025 Watermelon, Round Type 2
Reata Law 322 - Home Gardening 025 Watermelon, Round Type 3
Kelby Sager 322 - Home Gardening 030 Home Garden Food Basket (Grades 3-7) 1
Johnathan Regnier-Nelson 323 - Home Grounds 002 Landscaping Exhibit (Grades 8-12) 1
Conner Stahly 324 - Horticulture 002 Terrarium (Grades 6-8) 2
Tatum Boyd 324 - Horticulture 004 Dish Garden (Grades 3-5) 1
Bailey Boyd 324 - Horticulture 005 Dish Garden (Grades 6-8) 1
Conner Stahly 324 - Horticulture 005 Dish Garden (Grades 6-8) 2
Rebecca Morrison 324 - Horticulture 011 Horticulture in Our Lives Poster (Grades 6-8) 1
Scout Rorabaugh 325 - Companion Animals 001 Companion Animal Poster (Grades 3-7) 1
Morgan Rorabaugh 325 - Companion Animals 001 Companion Animal Poster (Grades 3-7) 2
Tatum Boyd 325 - Companion Animals 001 Companion Animal Poster (Grades 3-7) 3
Conner Stahly 325 - Companion Animals 002 Companion Animal Poster (Grades 8-12) 1
Bronk Law 325 - Companion Animals 007 Companion Animal Single Photo Entry (Grades 3-7) 1
Reata Law 325 - Companion Animals 007 Companion Animal Single Photo Entry (Grades 3-7) 2
Tatum Boyd 325 - Companion Animals 007 Companion Animal Single Photo Entry (Grades 3-7) 3
Conner Stahly 325 - Companion Animals 008 Companion Animal Single Photo Entry (Grades 8-12) 1
Bailey Boyd 325 - Companion Animals 008 Companion Animal Single Photo Entry (Grades 8-12) 2
Dalton Bruton 325 - Companion Animals 012 Other Companion Animal Item (Grades 8-12) 1
Stout Law 326 - 4-H Quality of Standards Contest 001a Quality of Standards (Junior - 3rd Grade- 8 by Sept 1, 2018 thru 5th Grade) 1
Zeb Flowers 326 - 4-H Quality of Standards Contest 001a Quality of Standards (Junior - 3rd Grade- 8 by Sept 1, 2018 thru 5th Grade) 2
Kelly Sager 326 - 4-H Quality of Standards Contest 001a Quality of Standards (Junior - 3rd Grade- 8 by Sept 1, 2018 thru 5th Grade) 3
Bailey Boyd 326 - 4-H Quality of Standards Contest 001b Quality of Standards (Intermediate - 6th-8th Grades) 1
Bronk Law 326 - 4-H Quality of Standards Contest 001b Quality of Standards (Intermediate - 6th-8th Grades) 2
Simon Regnier-Nelson 326 - 4-H Quality of Standards Contest 001b Quality of Standards (Intermediate - 6th-8th Grades) 3
Seth Flowers 326 - 4-H Quality of Standards Contest 001c Quality of Standards (Senior - 9th-12th Grades) 1
Johnathan Regnier-Nelson 326 - 4-H Quality of Standards Contest 001c Quality of Standards (Senior - 9th-12th Grades) 2
John Morrison 326 - 4-H Quality of Standards Contest 001c Quality of Standards (Senior - 9th-12th Grades) 3
Scout Rorabaugh 327 - 4-H Record Books & Secretary Books 001B 4-H Secretary Book 2
Kodie Fleming 327 - 4-H Record Books & Secretary Books 001B 4-H Secretary Book 2
Caleb Morrison 327 - 4-H Record Books & Secretary Books 001B 4-H Secretary Book 3
Dax McReynolds 327 - 4-H Record Books & Secretary Books 001B 4-H Secretary Book 3
Angela Pell 327 - 4-H Record Books & Secretary Books 001B 4-H Secretary Book 3
Rebecca Morrison 327 - 4-H Record Books & Secretary Books 001B 4-H Secretary Book 3
Reagan Steward 331 - 4-H Extension Workshops 001A Table Runner (Grades 3-4) 1
Diego Torres 331 - 4-H Extension Workshops 001A Table Runner (Grades 3-4) 2
Kasin Brown 331 - 4-H Extension Workshops 001A Table Runner (Grades 3-4) 3
Jeffery Innis 331 - 4-H Extension Workshops 002B Locker Organizer (Grades 5-6) 1
Alan Innis 331 - 4-H Extension Workshops 002B Locker Organizer (Grades 5-6) 2
Valery Ponce 331 - 4-H Extension Workshops 002B Locker Organizer (Grades 5-6) 3
Victoria Casas 331 - 4-H Extension Workshops 003C Jean Backpack (Grades 7-12) 1
Solana Niles 331 - 4-H Extension Workshops 003C Jean Backpack (Grades 7-12) 2
Janie Rempel 331 - 4-H Extension Workshops 003C Jean Backpack (Grades 7-12) 3
Diego Torres 331 - 4-H Extension Workshops 004A Woven Wall Decor (Grades 3-4) 1
Reagan Steward 331 - 4-H Extension Workshops 004A Woven Wall Decor (Grades 3-4) 2
Nun Weekly 331 - 4-H Extension Workshops 004A Woven Wall Decor (Grades 3-4) 3
Alan Innis 331 - 4-H Extension Workshops 004B Woven Wall Decor (Grades 5-6) 1
Adelyn Cline 331 - 4-H Extension Workshops 004B Woven Wall Decor (Grades 5-6) 2
Jeffery Innis 331 - 4-H Extension Workshops 004B Woven Wall Decor (Grades 5-6) 3
Patrick Humby 331 - 4-H Extension Workshops 004C Woven Wall Decor (Grades 7-12) 1
Janie Rempel 331 - 4-H Extension Workshops 004C Woven Wall Decor (Grades 7-12) 2
Victoria Casas 331 - 4-H Extension Workshops 004C Woven Wall Decor (Grades 7-12) 3
Carlos Garcia 331 - 4-H Extension Workshops 005A Decorated Clay Pot (Grades 3-4) 1
Reagan Steward 331 - 4-H Extension Workshops 005A Decorated Clay Pot (Grades 3-4) 2
Isabella Casares 331 - 4-H Extension Workshops 005A Decorated Clay Pot (Grades 3-4) 3
Adelyn Cline 331 - 4-H Extension Workshops 005B Decorated Clay Pot (Grades 5-6) 1
John Whipple 331 - 4-H Extension Workshops 005B Decorated Clay Pot (Grades 5-6) 2
Gracin Drake 331 - 4-H Extension Workshops 005B Decorated Clay Pot (Grades 5-6) 3
Victoria Casas 331 - 4-H Extension Workshops 005C Decorated Clay Pot (Grades 7-12) 1
Janie Rempel 331 - 4-H Extension Workshops 005C Decorated Clay Pot (Grades 7-12) 2
Jillian Standley 331 - 4-H Extension Workshops 005C Decorated Clay Pot (Grades 7-12) 3
Luz Minjares 331 - 4-H Extension Workshops 007A Flower Coasters (Grades 3-4) 1
Mallory Scott 331 - 4-H Extension Workshops 007A Flower Coasters (Grades 3-4) 2
Dell Perry 331 - 4-H Extension Workshops 007A Flower Coasters (Grades 3-4) 3
Adelyn Cline 331 - 4-H Extension Workshops 007B Flower Coasters (Grades 5-6) 1
Valery Ponce 331 - 4-H Extension Workshops 007B Flower Coasters (Grades 5-6) 2
John Whipple 331 - 4-H Extension Workshops 007B Flower Coasters (Grades 5-6) 3
Patrick Humby 331 - 4-H Extension Workshops 007C Flower Coasters (Grades 7-12) 1
Micah Humby 331 - 4-H Extension Workshops 007C Flower Coasters (Grades 7-12) 2
Janie Rempel 331 - 4-H Extension Workshops 007C Flower Coasters (Grades 7-12) 3
Jilly Whipple 331 - 4-H Extension Workshops 008A Bird House (Grades 3-4) 1
Khloe Harmon 331 - 4-H Extension Workshops 008A Bird House (Grades 3-4) 2
Carlos Garcia 331 - 4-H Extension Workshops 008A Bird House (Grades 3-4) 3
Adelyn Cline 331 - 4-H Extension Workshops 008B Bird House (Grades 5-6) 1
Valery Ponce 331 - 4-H Extension Workshops 008B Bird House (Grades 5-6) 2
Jeffery Innis 331 - 4-H Extension Workshops 008B Bird House (Grades 5-6) 3
Jillian Standley 331 - 4-H Extension Workshops 008C Bird House (Grades 7-12) 1
Micah Humby 331 - 4-H Extension Workshops 008C Bird House (Grades 7-12) 2
Victoria Casas 331 - 4-H Extension Workshops 008C Bird House (Grades 7-12) 3
Dell Perry 331 - 4-H Extension Workshops 010A Ceramics (Grades 3-4) 1
Daniel Ponce 331 - 4-H Extension Workshops 010A Ceramics (Grades 3-4) 2
Reagan Steward 331 - 4-H Extension Workshops 010A Ceramics (Grades 3-4) 3
Brayden Brown 331 - 4-H Extension Workshops 010B Ceramics (Grades 5-6) 1
Adelyn Cline 331 - 4-H Extension Workshops 010B Ceramics (Grades 5-6) 2
Alan Innis 331 - 4-H Extension Workshops 010B Ceramics (Grades 5-6) 3
Janie Rempel 331 - 4-H Extension Workshops 010C Ceramics (Grades 7-12) 1
Solana Niles 331 - 4-H Extension Workshops 010C Ceramics (Grades 7-12) 2
Jillian Standley 331 - 4-H Extension Workshops 010C Ceramics (Grades 7-12) 3
Diego Torres 331 - 4-H Extension Workshops 011A Wreath/Décor (Grades 3-4) 1
Carlos Garcia 331 - 4-H Extension Workshops 011A Wreath/Décor (Grades 3-4) 2
Antonio Casares 331 - 4-H Extension Workshops 011A Wreath/Décor (Grades 3-4) 3
Adelyn Cline 331 - 4-H Extension Workshops 011B Wreath/Décor (Grades 5-6) 1
Jeffery Innis 331 - 4-H Extension Workshops 011B Wreath/Décor (Grades 5-6) 2
Brayden Brown 331 - 4-H Extension Workshops 011B Wreath/Décor (Grades 5-6) 3
Patrick Humby 331 - 4-H Extension Workshops 011C Wreath/Décor (Grades 7-12) 1
Janie Rempel 331 - 4-H Extension Workshops 011C Wreath/Décor (Grades 7-12) 2
Victoria Casas 331 - 4-H Extension Workshops 011C Wreath/Décor (Grades 7-12) 3
Diego Torres 331 - 4-H Extension Workshops 012A Memo Board (Grades 3-4) 1
Luz Minjares 331 - 4-H Extension Workshops 012A Memo Board (Grades 3-4) 2
Shaylee Cline 331 - 4-H Extension Workshops 012A Memo Board (Grades 3-4) 3
Adelyn Cline 331 - 4-H Extension Workshops 012B Memo Board (Grades 5-6) 1
Valery Ponce 331 - 4-H Extension Workshops 012B Memo Board (Grades 5-6) 2
Brayden Brown 331 - 4-H Extension Workshops 012B Memo Board (Grades 5-6) 3
Victoria Casas 331 - 4-H Extension Workshops 012C Memo Board (Grades 7-12) 1
Patrick Humby 331 - 4-H Extension Workshops 012C Memo Board (Grades 7-12) 2
Solana Niles 331 - 4-H Extension Workshops 012C Memo Board (Grades 7-12) 3
Kaleb Fleming 5001 - Junior Sheep - Market Wethers 001A Light Crossbred Wether 1
Avery Harrison 5001 - Junior Sheep - Market Wethers 001B Heavy Crossbred Wether 1
Kodie Fleming 5001 - Junior Sheep - Market Wethers 001B Heavy Crossbred Wether 1
Kodie Fleming 5001 - Junior Sheep - Market Wethers 001C Champion Crossbred Wether 1
Avery Harrison 5001 - Junior Sheep - Market Wethers 001D Reserve Champion Crossbred Wether 1
Kodie Fleming 5001 - Junior Sheep - Market Wethers 003B Heavy Hampshire Wether 1
Kodie Fleming 5001 - Junior Sheep - Market Wethers 003C Champion Hampshire Wether 1
Kodie Fleming 5001 - Junior Sheep - Market Wethers 009E Grand Champion Market Wether 1
Kodie Fleming 5001 - Junior Sheep - Market Wethers 009F Reserve Grand Champion Market Wether 1
Ella Harrison 5002 - Junior Sheep - Breeding Ewes 015A Southdown Ewes 1
Ella Harrison 5002 - Junior Sheep - Breeding Ewes 015B Champion Southdown Ewe 1
Ella Harrison 5002 - Junior Sheep - Breeding Ewes 018E Grand Champion Ewe 1
Kaleb Fleming 5003 - Junior Sheep - Sheep Showmanship 020 Jr Sheep Showman (7th Grade Down) 1
Kodie Fleming 5003 - Junior Sheep - Sheep Showmanship 020 Jr Sheep Showman (7th Grade Down) 2
Ella Harrison 5003 - Junior Sheep - Sheep Showmanship 020 Jr Sheep Showman (7th Grade Down) 3
Avery Harrison 5003 - Junior Sheep - Sheep Showmanship 021 Sr Sheep Showman (8th Grade Up) 1
Kodie Fleming 5006 - Junior Goats - Market Wether Goats 002 Heavy Market Wether Goat 1
Kodie Fleming 5006 - Junior Goats - Market Wether Goats 002 Heavy Market Wether Goat 1
Dalton Bruton 5006 - Junior Goats - Market Wether Goats 002 Heavy Market Wether Goat 1
Kodie Fleming 5006 - Junior Goats - Market Wether Goats 003 Grand Champion Wether Goat 1
Kodie Fleming 5006 - Junior Goats - Market Wether Goats 004 Res Grand Champ Wether Goat 1
Kaleb Fleming 5007 - Junior Goats - Meat/Breeding Goats 005 Nanny 1
Cinch Connor 5007 - Junior Goats - Meat/Breeding Goats 005 Nanny 1
Stetson Perry 5007 - Junior Goats - Meat/Breeding Goats 005 Nanny 1
Stetson Perry 5007 - Junior Goats - Meat/Breeding Goats 005 Nanny 1
Cinch Connor 5007 - Junior Goats - Meat/Breeding Goats 006 Champion Nanny 1
Kaleb Fleming 5007 - Junior Goats - Meat/Breeding Goats 007 Res Champ Nanny 1
Kodie Fleming 5009 - Junior Goats - Goat Showmanship 011 Jr Goat Showman (12 & Under) 1
Kaleb Fleming 5009 - Junior Goats - Goat Showmanship 011 Jr Goat Showman (12 & Under) 2
Stetson Perry 5009 - Junior Goats - Goat Showmanship 011 Jr Goat Showman (12 & Under) 3
Cinch Connor 5009 - Junior Goats - Goat Showmanship 012 Sr Goat Showman (13 & Over) 1
Dalton Bruton 5009 - Junior Goats - Goat Showmanship 012 Sr Goat Showman (13 & Over) 1
Adam Creason 5018 - Junior Beef - Market Steer 003B Heavy Chianina Mkt Steer 1
Adam Creason 5018 - Junior Beef - Market Steer 003C Champion Chianina Mkt Steer 1
Adam Creason 5018 - Junior Beef - Market Steer 006B Heavy Maine Anjou Mkt Steer 1
Adam Creason 5018 - Junior Beef - Market Steer 006C Champion Maine Anjou Mkt Steer 1
Elise Creason 5018 - Junior Beef - Market Steer 008B Heavy Shorthorn Mkt Steer 1
Elise Creason 5018 - Junior Beef - Market Steer 008C Champion Shorthorn Mkt Steer 1
Kaleb Fleming 5018 - Junior Beef - Market Steer 010B Heavy Crossbred Mkt Steer 1
Kaleb Fleming 5018 - Junior Beef - Market Steer 010C Champion Crossbred Mkt Steer 1
Adam Creason 5018 - Junior Beef - Market Steer 011E Grand Champion Market Steer 1
Elise Creason 5018 - Junior Beef - Market Steer 011F Res Grand Market Steer 1
Kendall Frantz 5019 - Junior Beef - Prospect Steer 020A Light Simmental Prospect Steer 1
Kendall Frantz 5019 - Junior Beef - Prospect Steer 020C Champion Simmental Prospect Steer 1
Elise Creason 5019 - Junior Beef - Prospect Steer 021B Heavy Crossbred Prospect Steer 1
Elise Creason 5019 - Junior Beef - Prospect Steer 021C Champion Crossbred Prospect Steer 1
Elise Creason 5019 - Junior Beef - Prospect Steer 022E Grand Champion Prospect Steer 1
Kendall Frantz 5019 - Junior Beef - Prospect Steer 022F Res Grand Prospect Steer 1
Eli Naylor 5020 - Junior Beef - Female Beef 023A Jr Angus Heifer 1
Eli Naylor 5020 - Junior Beef - Female Beef 023B Sr Angus Heifer 1
Eli Naylor 5020 - Junior Beef - Female Beef 023C Champ Angus Female 1
Eli Naylor 5020 - Junior Beef - Female Beef 023D Res Champion Angus Female 1
Kaleb Fleming 5020 - Junior Beef - Female Beef 032A Jr Crossbred Heifer 1
Kaleb Fleming 5020 - Junior Beef - Female Beef 032C Champion Crossbred Female 1
Eli Naylor 5020 - Junior Beef - Female Beef 033E Grand Champion Female 1
Eli Naylor 5020 - Junior Beef - Female Beef 034F Reserve Grand Champion Female 1
Eli Naylor 5021 - Junior Beef - Beef Shomanship 035 Jr Beef Showman (7th Grade Down) 1
Kaleb Fleming 5021 - Junior Beef - Beef Shomanship 035 Jr Beef Showman (7th Grade Down) 2
Kendall Frantz 5021 - Junior Beef - Beef Shomanship 036 Sr Beef Showman (8th Grade Up) 1
Adam Creason 5021 - Junior Beef - Beef Shomanship 036 Sr Beef Showman (8th Grade Up) 2
Elise Creason 5021 - Junior Beef - Beef Shomanship 036 Sr Beef Showman (8th Grade Up) 3
Devri Graves 6001 - Open Poultry - Any Breed 001 Pair/Cockerel/Pullet 1
Matt Graves 6001 - Open Poultry - Any Breed 001 Pair/Cockerel/Pullet 2
Abram Graves 6001 - Open Poultry - Any Breed 001 Pair/Cockerel/Pullet 3
Lisa Graves 6001 - Open Poultry - Any Breed 002 Single Bird 1
Abram Graves 6001 - Open Poultry - Any Breed 002 Single Bird 2
Devri Graves 6001 - Open Poultry - Any Breed 002 Single Bird 3
Lisa Graves 6004 - Open Poultry - Miscellaneous 007 Duck/Geese 1
Abram Graves 6004 - Open Poultry - Miscellaneous 007 Duck/Geese 2
Devri Graves 6004 - Open Poultry - Miscellaneous 007 Duck/Geese 3
Matt Graves 6004 - Open Poultry - Miscellaneous 009 Wildlife (Pheasant/Quail) 1
Zeb Flowers 6005 - Open Poultry - Eggs 011 Brown Eggs 1
Zane Flowers 6005 - Open Poultry - Eggs 011 Brown Eggs 2
Lisa Graves 6005 - Open Poultry - Eggs 011 Brown Eggs 3
Devri Graves 6006 - Open Poultry Champions 013 Grand Champion of Show 1
Devri Graves 6006 - Open Poultry Champions 014 Grand Champion Cockerel 1
Devri Graves 6006 - Open Poultry Champions 015 Grand Champion Pullet 1
Shelby Earls 6007 - OPEN RABBITS 001 Buck 1
Micah Humby 6007 - OPEN RABBITS 001 Buck 2
Shelby Earls 6007 - OPEN RABBITS 002 Doe 1
Micah Humby 6007 - OPEN RABBITS 002 Doe 2
Micah Humby 6007 - OPEN RABBITS 003 Pair 1
Shelby Earls 6007 - OPEN RABBITS 004 Grand Champion of Show 1
Hadley Campbell 7000 - Horse Show 002E Mares 6 & Over (All Ages) 1
Bailey Boyd 7000 - Horse Show 002E Mares 6 & Over (All Ages) 2
Tatum Boyd 7000 - Horse Show 002E Mares 6 & Over (All Ages) 3
Dalton Bruton 7000 - Horse Show 005B Showmanship (14-18) 1
Dalton Bruton 7000 - Horse Show 005B Showmanship (14-18) 1
Bailey Boyd 7000 - Horse Show 005B Showmanship (14-18) 2
Hadley Campbell 7000 - Horse Show 005B Showmanship (14-18) 3
bronk Law 7000 - Horse Show 005C Showmanship (9-13) 1
Tatum Boyd 7000 - Horse Show 005C Showmanship (9-13) 1
Paxton Bruton 7000 - Horse Show 005D Showmanship (8 & Under) 1
Reata Law 7000 - Horse Show 005D Showmanship (8 & Under) 2
Dalton Bruton 7000 - Horse Show 006B Western Pleasure (14-18) 1
bronk Law 7000 - Horse Show 006C Western Pleasure (9-13) 1
Tatum Boyd 7000 - Horse Show 006C Western Pleasure (9-13) 1
Reata Law 7000 - Horse Show 006D Western Pleasure (8 & Under) 2
Dalton Bruton 7000 - Horse Show 007B Western Horsemanship (14-18) 1
Tatum Boyd 7000 - Horse Show 007C Western Horsemanship (9-13) 1
bronk Law 7000 - Horse Show 007C Western Horsemanship (9-13) 1
Reata Law 7000 - Horse Show 007D Western Horsemanship (8 & Under) 2
Stout Law 7000 - Horse Show 008E Western Riding (All Ages) 1
Paxton Bruton 7000 - Horse Show 008E Western Riding (All Ages) 2
Dalton Bruton 7000 - Horse Show 009B Barrels (14-18) 1
Tatum Boyd 7000 - Horse Show 009C Barrels (9-13) 2
bronk Law 7000 - Horse Show 009C Barrels (9-13) 3

 

 

 

 

 

 

 

 

   Place your
   advertisement
  here